You are here

Заходи до Дня охорони праці 2017!

Submitted by elena on Птн, 05/12/2017 - 11:52

Організаціями Південно-Бузького БУВР  з нагоди  Дня охорони праці згідно наказу Південно-Бузького БУВР від 06.04.2017  №25 виконано ряд    додаткових заходів, а саме: *Проведена робота щодо виконання санітарно-гігієнічних та профілактичних заходів для забезпечення здоров'я та працездатності працівників в процесі  їх трудової діяльності (наведений порядок в побутових та виробничих  приміщеннях, на прилеглих територіях та гідроспорудах; перевірено  наявність спецодягу та видачу його працівникам згідно строків  використання; проконтрольовано періодичність проходження медоглядів  робітниками, зайнятими на роботах підвищеної небезпеки).

*Проведено благоустрій територій експлуатаційних дільниць: здійснено  посадку дерев; вапняне пофарбування дерев, бордюрів; розбивка клумб та висадка квітів.

*Приведені в належний стан куточки з охорони праці на об'єктах, оновлена  та переглянута необхідна документація на насосних станціях (інструкції,  журнали, переліки).

*З працівниками проведено додатковий інструктаж щодо попередження  нещасних випадків загибелі людей на воді.

*В організаціях Південно-Бузького БУВР проведений  конкурсу дитячого малюнку "Охорона   праці  очима дітей" із заохоченням його учасників.