You are here

Засідання Координаційної ради з питань відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем

Submitted by elena on Пон, 09/25/2017 - 14:00

22 вересня 2017 року під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака та першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка відбулось засідання Координаційної ради з питань відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем, в якому прийняли участь перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв разом з представниками апарату Агентства, начальник Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів Сергій Письменний та представники водогосподарських організацій Одеської, Запорізької і Херсонської областей.

Під час засідання розглядалися пропозиції та зауваження до проекту Стратегії відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем України.

Зокрема, Міністром екології Остапом Семераком було наголошено, що триває робота над Концепцією реформування організаційної структури Державного агентства водних ресурсів України, що дасть можливість привести організаційну структуру водогосподарської галузі до кращих практик європейського законодавства.

Михайло Хорєв зупинявся на необхідності розширення індикаторів ефективності реалізації Стратегії та узгодження її з Концепцією в частині реформування Держводагентства.

Народний депутат Сергій Хлань зосередив увагу присутніх на тому, що зміст Стратегії не враховує стимули для сільгоспвиробників щодо зацікавленості у розвитку зрошення та об'єднання в організації водокористувачів.

 Координаційною радою прийнято рішення про доопрацювання запропонованої редакції Стратегії та приведення її до вимог Регламенту Кабінету Міністрів.