You are here

Проведення виїзною комісією ДІУЕВР навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та фахівців організацій Південно-Бузького БУВР 26 жовтня 2017 року

Submitted by elena on Птн, 10/27/2017 - 15:18

Відповідно до  плану-графіку Держводагентства України та ДІУЕВР 26 жовтня 2017 року посадові особи та спеціалісти організацій Південно-Бузького БУВР  пройшли чергову перевірку знань з питань охорони праці, а саме: знання законодавства про охорону праці, знання вимог нормативно-правових актів, правил безпечної експлуатації кранового  та газового господарства, безпечної експлуатації електроустановок, будівель і споруд, Правил пожежної безпеки  та ін.

 

 

 

    Такий захід  ДІУЕВР у нас проводить періодично раз у 3 роки, починаючи з 2002 року, тобто вже 6-й раз.

      У цьому році вперше за весь час в нашій галузі з 20-25 жовтня 2017 року, у якості експеремента, навчання проводилось за дистанційною формою.

     Перевірку знань зі складанням іспитів проходили начальники організацій, їх заступники, головні інженери, спеціалісти з ОП та начальники певних відділів та підрозділів, всього в цьому році  посвідчення отримали 81 чол.      

     Комісію з перевірки знань очолила завідуюча кафедрою водогосподарських систем та охорони праці ДІУЕВР- Сторчак Валентина  Андріївна з членами комісії - Салієм І.В., доцентом кафедри ВГС і  ОП та Стовбуном А.І., доцентом кафедри ВГС і ОП, технічним інспектором управління ОП та здоров’я Федерації профспілок України).

      Навчання та перевірка знань пройшли на достатньо високому організаційному рівні. Керівники та спеціалісти підвищили кваліфікацію в галузі знань з охорони праці і пожежної безпеки та  отримали відповіді на різні питання.

      Успішне складання іспитів, знання та дотримання вимог з питань охорони праці сприятиме  безаварійній та сталій роботі  наших водогосподаських організацій.