You are here

Спільна нарада стосовно складання картографічних матеріалів зрошуваних земель по районам Миколаївської області

Submitted by elena on Птн, 11/10/2017 - 10:06

9 листопада відбулася спільна нарада Головного управління держгеокадастру у Миколаївській області  та Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів  стосовно складання  картографічних матеріалів зрошуваних земель по районам Миколаївської області, за участю начальників та спеціалістів районних відділів ГУ держгеокадастру та управлінь водного господарства Південно-Бузького БУВР.

 

Під час заходу присутнім було повідомлено про завдання Миколаївської ОДА щодо розробки картографічних матеріалів в розрізі користувачів в тих районах, де обліковуються зрошувані землі. Зазначена робота направлена на створення сприятливого інвестиційного клімату в Миколаївській області для залучення ефективних сільгосптоваровиробників з метою відновлення та ефективного використання площ зрошення,  забезпечення розвитку високотехнологічного аграрного виробництва.

В Снігурівському районі така робота вже проведена. Спеціалісти районного відділу  ГУ Держгеокадастру за допомогою спеціалістів Снігурівського управління водного господарства згідно завдань протоколу наради від 13.10.17 р у м. Снігурівка  розробили  картографічні матеріали з нанесенням наявних зрошуваних земель, тих земель, що використовуються як поливні та в розрізі користувачів. Інформація була продемонстрована  учасникам наради. Запропоновано взяти  її за основу.

Було вирішено  в термін до 24.11.2017 року, районним відділам ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області спільно з  управлінням водного господарства розробити карти районів з визначенням зрошуваних земель, які обліковуються згідно форм статистичної звітності та тих земель з них, які використовуються як поливні, з визначенням користувачів зазначених земель.